O nas

Jesteśmy kancelarią radców prawnych, która pomoże Tobie rozwiązywać problemy prawne związane z instytucjami finansowymi. Wieloletnia praktyka w sporach z bankami i firmami pożyczkowymi pozwoliła nam wypracować sprawdzone i skuteczne sposoby, aby Tobie pomóc. Mamy bardzo duże doświadczenie w sprawach frankowych, w których rozwiązywaniu specjalizujemy się od wielu lat. Nasze niestandardowe metody mogą spowodować, że odzyskasz swoje pieniądze szybciej i pewniej!

 

Skuteczna pomoc w sprawach frankowych

Wszechstronna i bezpłatna analiza spraw

Indywidualne podejście do Twojej sprawy

Kim jesteśmy

Poznaj nas

Nasz zespół to doświadczeni radcowie prawni z wieloletnią praktyką związaną z instytucjami finansowymi.  Jesteśmy zgraną, skuteczną i doświadczoną drużyna nastawioną na rozwiązanie Twoich spraw!

Andrzej Grzywna

Radca Prawny, Wspólnik Zarządzający

Więcej o mnie

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu od 2013 roku (nr wpisu WR-2454). Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności z sektora finansowego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, także procesowym, prawie bankowym i prawie spółek handlowych.

Dr Piotr Górecki

Radca Prawny, Doradca (of-counsel)

Więcej o mnie

Doktor nauk prawnych (Uniwersytet Wrocławski, specjalizacja: prawo cywilne). Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwent studiów podyplomowych Managing Business (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) i International Finance (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Autor kilkunastu publikacji dotyczących prawa cywilnego, w tym instytucji finansowych.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej zdobywał m.in. jako prawnik spółki giełdowej działającej na rynku finansowym oraz współpracując z kancelariami, biurami rachunkowymi, a także podmiotami z branży IT i nowych technologii. Prowadzenie własnych działalności gospodarczych (jest m.in. CEO spółki zajmującej się IT i nowymi technologiami w geodezji) pozwala mu na spojrzenie na problemy klienta również z szerszego punktu widzenia. 

Mateusz Malaka

Radca Prawny, Doradca Restrukturyzacyjny

Więcej o mnie

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców we Wrocławiu od 2013 roku, członek Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych, Absolwent Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na zagadnieniach prawa cywilnego, prawa bankowego oraz prawa upadłościowego w obszarze upadłości konsumenckich. Posiada zarówno wiedzę teoretyczną, jak i doświadczenie wyniesione z wielu postępowań sądowych z udziałem podmiotów rynku finansowego, w szczególności Banków oraz Funduszy Sekurytyzacyjnych. Reprezentuje klientów Kancelarii zarówno na etapie sądowym jak i przedsądowym.

Mocne strony

Dlaczego my?

Kancelaria na Twoją kieszeń

Nasza Kancelaria stosuje jasne zasady i uczciwe warunki wynagrodzenia. Płacisz nam przede wszystkim za sukces w sprawie. Wynagrodzenie początkowe jest konkurencyjne i służy  pokryciu niezbędnych kosztów.

Doświadczeni prawnicy

Od wielu lat jako radcowie prawni skutecznie pomagamy poszkodowanym przez banki i firmy pożyczkowe. Wypracowaliśmy i przetestowaliśmy w praktyce szereg skutecznych i sprawdzonych sposobów ochrony przed tymi instytucjami.

Profesjonalizm potwierdzony tytułem

Jesteśmy kancelarią radców prawnych, a nie kolejnym masowym „molochem” antywindykacyjnym czy odszkodowawczym. Masz więc pewność, że Twoja sprawa jest w rękach odpowiednio przygotowanych profesjonalistów, nastawionych na należytą staranność w działaniach.

Wiemy jak działa przeciwnik

Zanim przeszliśmy na „jasną stronę mocy” byliśmy związani z sektorem finansowym i bankowym. Znamy ten biznes od środka i wiemy, jakie są jego słabe punkty!

Gramy fair

Jako kancelaria radców prawnych kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi w obsłudze Twojej sprawy, w tym Kodeksem Etyki Radcy Prawnego.