Masz kredyt
we frankach albo w euro? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Profesjonalna pomoc prawna w kredytach indeksowanych i denominowanych

Konkurencyjne i z góry wiadome wynagrodzenie

Dla skutecznego wystąpienia przeciw bankom, które udzieliły kredytu denominowanego bądź indeksowanego we frankach szwajcarskich albo w euro, kluczowe jest uzyskanie wszystkich istotnych szczegółów i podjęcie zgodnie z nimi właściwych kroków prawnych tak, aby interes naszych klientów był w pełni zrealizowany. W tego typu postępowaniach w istocie bowiem „diabeł tkwi w szczegółach”.

Co możesz zyskać?

W zależności od umowy kredytowej i stopnia jej wadliwości – bądź unieważnienie części klauzul umownych (czyli w zasadniczej części potocznie mówiąc „odfrankowienie”) bądź też unieważnienie całej umowy. Te dwa pojęcia mają wprost przełożenie na Twoją przyszłą sytuację finansową. Dzięki nam możesz:

Skutecznie dochodzić roszczeń z umowy kredytu

Dowiedzieć się, na ile propozycja ugody otrzymana od banku jest dla Ciebie korzystna

Informacja zwrotna

Jeśli nawet prawdopodobieństwo wygranej (czy też jej wymierny efekt w postaci odzyskanych środków pieniężnych) nie będzie wysokie, my Cię o tym rzetelnie poinformujemy. Nie obiecujemy niemożliwego. Chcemy, by Twój wybór był w pełni świadomy.

Jasna i uczciwa umowa

Zawierając z nami jako kancelarią radców prawnych umowę o świadczenie pomocy prawnej robisz to na czystych i klarownych zasadach. Nie wykorzystujemy pośredników, nie korzystamy z innych spółek celem sprzecznego z prawem pozyskiwania klientów. Nie wprowadzamy niejasnych klauzul dotyczących wynagradzania, nie stosujemy zasad łamiących prawa konsumentów zgodnie ze stanowiskiem Urzędu Ochrony Konkurencji i konsumentów. Jesteśmy przedstawicielami zawodu zaufania społecznego i wiemy, jakie obowiązki na nas ciążą, by zgodnie z tym zaufaniem działać.

Spersonalizowane działanie

Dobieramy odpowiednie środki pod konkretne przypadki (konkretny udzielony kredyt w konkretnym banku) – nie działamy metodą „kopiuj-wklej”. Jak wiemy z doświadczenia, ile wzorców umów, tyle potencjalnych możliwości działania.

Strategia

Wykorzystujemy wszelkie możliwości prawne by klient mógł się poczuć wygranym w jak najszerszym możliwym zakresie. Czasem nawet pozornie banalny wybór właściwego dla danej sprawy sądu może mieć istotne znaczenie dla szybkości rozstrzygnięcia czy też nawet ryzyka przegrania w pierwszej instancji.

Rzetelne informowanie

Zapewniamy pełną informację co do każdego etapu postępowania. To do klienta zawsze należy finalna decyzja co do istotnych dla jego przyszłej sytuacji kroków.

Elastyczność

Nie zamykamy się na potencjalne ugody z bankami – finał każdej ze spraw ma realizować jak najszerzej interes klienta, a nie interes jego pełnomocników. Analizie z naszej strony podlega nie tylko sama dokumentacja kredytowa, ale również ewentualne propozycje ugodowe od banku. 

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w pracy w sektorze finansowym „znamy przeciwnika” – wiemy, czego się możemy spodziewać i w jaki sposób dany bank zwykł działać.

Profesjonalna pomoc na każdym etapie

Zapewniamy obecność profesjonalnych pełnomocników na wszystkich rozprawach, jak również informujemy zarówno przed nimi, jak i po nich, o kluczowych kwestiach.

Jak działamy?

Posiadamy wypracowany i sprawdzony w praktyce schemat rozwiązania spraw frankowych, który dostosujemy do Twojej indywidualnej sprawy. Działamy przejrzyście i w oparciu o jasne zasady. Dzięki temu możesz czuć się pewnie od pierwszego kontaktu z nami aż do rozwiązania problemu! 

1

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pomocą wygodnego formularza

2

Analiza

Bezpłatnie analizujemy Twoją sprawę – zarówno dokumenty kredytowe, jak i ewentualną propozycję ugodową od banku

3

Rozwiązanie

Bezpłatnie informujemy Cię o najlepszym rozwiązaniu

4

Umowa

Podpisujesz jasną umowę

5

Pełnomocnictwo

Udzielasz pełnomocnictwa  radcy prawnemu, który profesjonalnie zajmie się Twoją sprawą