Ochrona prawna przed bankami i firmami pożyczkowymi

Jesteśmy kancelarią radców prawnych pomagającą w problemach prawnych związanych z instytucjami finansowymi. Bank, firma pożyczkowa czy firma windykacyjna żądają od Ciebie zapłaty? Komornik zajął Twoje konto? Jesteśmy tu aby Tobie pomóc!

 

Pomagamy w sporach z bankami, firmami pożyczkowymi i windykacyjnymi

Wszechstronnie i bezpłatnie badamy Twój problem

Podchodzimy indywidualnie do Twojej sprawy

Nasza oferta

Jak możemy Ci pomóc?

Nasz zgrany i doświadczony zespół radców prawnych jest tutaj aby pomóc Tobie w problemach z bankiem, instytucją finansową, firmą windykacyjną czy komornikiem. Dostałeś wypowiedzenie pożyczki, wezwanie do zapłaty, wyrok lub pismo od komornika? Skontaktuj się z nami a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie!

Wezwano mnie
do zapłaty

Dostałem pismo
z sądu

Dostałem pismo
od komornika

Mocne strony

Dlaczego my?

Kancelaria na Twoją kieszeń

Antypozew to jasne zasady i uczciwe warunki wynagrodzenia. Płacisz nam przede wszystkim za sukces w sprawie. Wynagrodzenie początkowe jest minimalne i służy wyłącznie pokryciu niezbędnych kosztów.

Doświadczeni antywindykatorzy

Od wielu lat skutecznie pomagamy poszkodowanym przez banki i firmy pożyczkowe. Wypracowaliśmy i przetestowaliśmy w praktyce szereg skutecznych i sprawdzonych sposobów ochrony przed tymi instytucjami.

Profesjonalizm potwierdzony tytułem

.Jesteśmy kancelaria radców prawnych, a nie kolejnym masowym molochem antywindykacyjnym. Masz więc pewność, że Twoja sprawa jest w rękach odpowiednio przygotowanych ludzi.

Wiemy jak działa przeciwnik

Zanim przeszliśmy na jasną stronę mocy byliśmy związani z sektorem finansowym i windykacyjnym. Znamy ten biznes od środka i wiemy jakie są jego słabe punkty!

Gramy fair

Jako kancelaria radców prawnych kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi w obsłudze Twojej sprawy, w tym kodeksem etyki radców prawnych.

Masz pytanie?

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością zajmiemy się Twoją sprawą!  Wprowadź kod: captcha  *pola obowiązkowe

  Kim jesteśmy

  Poznaj nas

  Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non in culpa qui officia mollit anim id est laborum.

  Andrzej Grzywna

  Partner

  Piotr Górecki

  Doradca (of-counsel)

  Mateusz Malaka

  Radca Prawny, Doradca Restrukturyzacyjny

  Bartłomiej Świderski

  Radca prawny